Bekleyiniz...

Bültenler

Çemaş Genel Müdür Ataması
2.08.2021 tarihinden başlamak üzere, Şirketimizin Genel Müdürlüğüne Sayın F. Mete DEMİRMAN atanmıştır.
Işıklar’dan Uluslararası Sürdürülebilirlik Hamlesi
Işıklar Enerji ve Yapı Holding ile iştiraki olan Çemaş Döküm Sanayi A.Ş, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi Platformu’na (UN Global Compact) imzacı şirket olarak kabul edildi.
Işıklar Tuğla Ödülleri’nin İlk Kazananları Belli Oldu!
Türkiye’de ve dünyada Işıklar tuğla ürünleri kullanımı ile fark yaratan mimari, iç mimari ve kentsel tasarımların belgelenmesi ve teşvik edilmesi için başlatılan Işıklar Tuğla Ödülleri’ne gösterdikleri ilgi için öncelikle tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
Turgut Işık Vefatının 30. Yılında Yapılan Heykeli ile Anıldı
Turgut Işık vefatının 30. Yılında Bartın da kurduğu Tuğla fabrikasının girişinde, Işıklar Tuğla kilinden yapılan bir heykeli ile anıldı.
Işıklar Holding Genel Müdürlüğü (CEO) görevine Volkan Girişken atandı.
Işıklar Holding Yönetim Kurulu aldığı bir kararla 8 yıldır Işıklar Ambalaj Genel Müdürlük görevini büyük bir başarı ile yürüten Volkan Girişken’i Genel Müdür (CEO) olarak tayin etti.
TİSK MİKROCERRAHİ VAKFI, YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ!
TİSK MİKROCERRAHİ VAKFI, YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ!
Işıklar Ambalaj ‘dan Kapasite Artışı …
40 dan fazla ülkeye aktif satış yapan firmamızın ürünleri ve müşteri ilişkileri gerek yurtiçinde gerekse uluslararası piyasada memnuniyetle itibar görmektedir.
Niğbaş A.Ş ve Özışık A.Ş ye Yeni Genel Müdür….
Niğbaş A.Ş ve Özışık A.Ş ye Yeni Genel Müdür….
IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR…
Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş.Yönetim Kurulu aldığı kararla klinker pres, taban ve kaplama tuğla ürünlerine ve kendi Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilerek...
Çemaş Döküm - Ford Otosan İşbirliği
Çemaş Genel Müdürü Hüseyin Özel’in konuyla ilgili verdiği izahatta; Çemaş Döküm’ün Ford Otosan la 2012 yıllarında başlayan işbirliği Çemaş Döküm’ün geçtiğimiz....
Çemaş Döküm - Ford Otosan İşbirliği
Çemaş Döküm - Ford Otosan İşbirliği
Çemaş Hisseleri Yıldız Pazarda ...
Bist yönetiminin yaptığı açıklama ile Çemaş hisseleri ,ana pazardan yıldız pazara terfi etmiş ve BIST 100 endeksine dahil olmuştur..