? Bültenler Niğbaş

Bekleyiniz...

Bültenler

Start-up girişimlerine yeni model yatırım desteği Yenilikçi girişim yatırımcısı Işıklar Hub faaliyete başladı
Faaliyet gösterdiği iş kollarında sektörün öncüleri arasında yer alan Işıklar Holding, yenilikçi start-up girişimlerine hibe ve yatırım desteği sağlayacağı online yatırım platformu Işıklar Hub’u hayata geçirdi. Işıklar Hub markasıyla gelecek vadeden projelere yatırım yaptıklarının altını çizen Işıklar Hub Proje Lideri Alp Işık, “Türkiye’de start-up ekosistemi gün geçtikçe büyüyor. Biz de faaliyete geçirdiğimiz bu projemizi uluslararası bir platform haline getirerek katma değer üreten bir start-up hızlandırıcısı olmayı hedefliyoruz” dedi.
Isikc 3.arz ı 1 şubatta başlıyor
Işıklar Enerji ve Yapı Holding bağlı ortaklığı Bulgaristan da mukim Işıklar Software & Technology EOOD firması 4 ayrı kripto para borsasında işlem görmekte olan kripto parası isikc nin 3.cü arzını 1 şubat ta başlatıyor.
Çemaş Genel Müdür Ataması
2.08.2021 tarihinden başlamak üzere, Şirketimizin Genel Müdürlüğüne Sayın F. Mete DEMİRMAN atanmıştır.
Işıklar’dan Uluslararası Sürdürülebilirlik Hamlesi
Işıklar Enerji ve Yapı Holding ile iştiraki olan Çemaş Döküm Sanayi A.Ş, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi Platformu’na (UN Global Compact) imzacı şirket olarak kabul edildi.
Işıklar Tuğla Ödülleri’nin İlk Kazananları Belli Oldu!
Türkiye’de ve dünyada Işıklar tuğla ürünleri kullanımı ile fark yaratan mimari, iç mimari ve kentsel tasarımların belgelenmesi ve teşvik edilmesi için başlatılan Işıklar Tuğla Ödülleri’ne gösterdikleri ilgi için öncelikle tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
Turgut Işık Vefatının 30. Yılında Yapılan Heykeli ile Anıldı
Turgut Işık vefatının 30. Yılında Bartın da kurduğu Tuğla fabrikasının girişinde, Işıklar Tuğla kilinden yapılan bir heykeli ile anıldı.
Işıklar Holding Genel Müdürlüğü (CEO) görevine Volkan Girişken atandı.
Işıklar Holding Yönetim Kurulu aldığı bir kararla 8 yıldır Işıklar Ambalaj Genel Müdürlük görevini büyük bir başarı ile yürüten Volkan Girişken’i Genel Müdür (CEO) olarak tayin etti.
TİSK MİKROCERRAHİ VAKFI, YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ!
TİSK MİKROCERRAHİ VAKFI, YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ!
Işıklar Ambalaj ‘dan Kapasite Artışı …
40 dan fazla ülkeye aktif satış yapan firmamızın ürünleri ve müşteri ilişkileri gerek yurtiçinde gerekse uluslararası piyasada memnuniyetle itibar görmektedir.
Niğbaş A.Ş ve Özışık A.Ş ye Yeni Genel Müdür….
Niğbaş A.Ş ve Özışık A.Ş ye Yeni Genel Müdür….
IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR…
Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş.Yönetim Kurulu aldığı kararla klinker pres, taban ve kaplama tuğla ürünlerine ve kendi Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilerek...
Çemaş Döküm - Ford Otosan İşbirliği
Çemaş Genel Müdürü Hüseyin Özel’in konuyla ilgili verdiği izahatta; Çemaş Döküm’ün Ford Otosan la 2012 yıllarında başlayan işbirliği Çemaş Döküm’ün geçtiğimiz....

hublot quartz movement breitling a13340 specs replica gucci panerai luminor 1950 3 days gmt cartier panthere watch replica replica louis vuitton handbags all panerai models pictures heuer autavia 11630 prada replica bags cartier mother of pearl watch tag heuer pawn value replica gucci tag heuer connected price tuning with cobb accessport chanel replica handbags register tag heuer serial number patek philippe grandmaster chime louis vuitton replica