Bekleyiniz...

Misyon Vizyon

VİZYONUMUZ

En iyi Olmak

Müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek “mümkün olabilen en yüksek kalite ve standartlarda” teknolojik  yeni ürünleri sektöre sunarak; inşaat sektöründe prefabrike beton ürünlerin kullanımını artırmak ve konusunda lider olarak faaliyetlerini  sürdürmek  NİĞBAŞ’ın en başta gelen hedeflerinden biridir.


Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde karşılıklı saygı, dürüstlük ve güven içerisinde sürekli sağlamak temel ilkelerimizdendir.


Müşterilerine sunduğu kaliteli, çevreye duyarlı, ekonomik ve sürekli geliştirilen ürünleri ile;  rakiplerine nazaran sektöründe öncelikli tercih edilen, itibarlı bir firma olarak; “yurtiçi ve yurtdışında kalıcı eserler bırakmayı NİĞBAŞ ’ın  vazgeçilmez prensiplerinden  biri olarak benimseyen çalışanlarıyla” ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunmak.


MİSYONUMUZ

Maksimum Memnuniyet Sağlamak

Gelişmiş insan becerilerinden, teknolojilerden ve uygun süreçlerden faydalanarak ürettiğimiz ürünlerle; en sağlam, en ekonomik ve en kısa sürede, en iyi kalitede  yapılar inşa ederek, insanlığın kullanımına sunmak NİĞBAŞ’ın  temel ilkelerindendir. Bu doğrultuda misyonumuz;


Sektördeki en iyilerin çalışmak istediği firma olmak,

Yaratıcılık ve yenilikte önder olmak,

En ekonomik tedarikçi firma olmak,

Kalıcı rekabet üstünlükleri sağlamak,

Sosyal sorumluluğa sahip, güvenilir bir firma olmak,

Teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak